Sobota, 17 sierpnia 2019. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Olsztynek ma „Grunt na medal”

2019-01-11 10:04:35 (ost. akt: 2019-01-11 10:09:46)

Autor zdjęcia: mat. UM Olsztynek

Teren o powierzchni ponad 18 ha przy węźle w Ameryce został najlepszym gruntem inwestycyjnym w województwie warmińsko-mazurskim. Burmistrz Olsztynka odebrał w Warszawie statuetkę „Grunt na medal”.

4 grudnia w czasie uroczystej gali w Warszawie statuetkę „Grunt na medal 2018” oraz pamiątkowy dyplom z rąk prezesa zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Tomasza Pisuli odebrał burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko.

Organizowany co dwa lata przez PAIiH, marszałków województw oraz Regionalne Centra Obsługi Inwestora (COI), pod rządowym patronatem konkurs „Grunt na Medal”, prowadzony jest równolegle w szesnastu polskich województwach. Jego zadaniem jest wyłonienie w każdym regionie najlepszego niezabudowanego terenu inwestycyjnego, który w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony został pod projekt przemysłowy.

W rywalizacji mogą wziąć udział wszystkie polskie gminy zgłaszając dowolną liczbę ofert, pod warunkiem, że nie są one objęte programem Specjalnych Stref Ekonomicznych czy Parkiem Technologicznym.

Wszystkie wyróżnione w konkursie działki trafią do Bazy Ofert Inwestycyjnych prowadzonej przez PAIiH i będą oferowane w pierwszej kolejności polskim oraz zagranicznym inwestorom, którym pomaga Agencja. Obecnie baza liczy już ponad 2 tys. rekordów.

Konkurs Grunt na Medal odbywa się pod rządowym patronatem.
Mat. UM Olsztynek
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages