Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Warsztaty kreatywne dotyczące dworca w Olsztynku

2017-01-26 18:17:43 (ost. akt: 2017-01-26 17:27:21)
Warsztaty w Olsztynku odbędą sie na początku lutego

Warsztaty w Olsztynku odbędą sie na początku lutego

Autor zdjęcia: Władysław Katarzyński

Na przełomie stycznia i lutego 2017 odbędą się kolejne 3 warsztaty kreatywne dotyczące planowanych do realizacji inwestycji dworcowych w Czeremsze, Siemiatyczach i Olsztynku – wszystkie realizowane w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Warsztaty kreatywne to pierwszy etap konsultacji społecznych, realizowany jeszcze przed przystąpieniem do prac projektowych. Podczas spotkania określone zostają jedynie ramy funkcjonalno-użytkowe inwestycji, a warsztaty prowadzone są w taki sposób, aby uczestnicy mogli swobodnie przedstawić swoje oczekiwania i uwagi. Na spotkania zapraszani są przedstawiciele lokalnych społeczności, organizacji pozarządowych, grupy interesariuszy oraz władze samorządowe. PKP S.A. będzie reprezentowana m.in. przez osoby bezpośrednio odpowiedzialne za projektowanie i realizację inwestycji.

W Olsztynku warsztaty odbędą się 8 lutego 2017 r. o godzinie 17:00 w Urzędzie Gminy.

Spotkania mają charakter otwarty i będą prowadzone w formie warsztatów kreatywnych. Chęć udziału należy zgłaszać na adres warsztaty@pkp.pl, w temacie wpisując: warsztaty i nazwę dworca. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz aktualny adres mailowy (konieczny do dalszej komunikacji). Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.

mat. PKP SA

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages